Tak už aj sulík je mafia!?!
Tak sme sa dozvedeli....
...od eduška, že potrebuje podať pomoc rukou...
...od igiho, že rozpočet robil Klimek, on ako minister asi robí len
nenávistné statusy...
...a samozrejme nie z týchto novín, že koho a prečo zbalila NAKA v pondelok pred hlasovaniami:)))
To je v pohode, stále majú dosť percent:)))
Pridaj pellerínovcov, republikánov, národovcov, extrémistov, eseťákov a zvyšok inteligentov ašpirujúcich dostať sa do NR SR.
Tsa...za moje prachy už bolo ičovín...nech sa páči.
Áno, nonsens.
A premiér bude Kolík?
Kým tam je jeho svorka vlkov, o žiadne oprdené auto nepríde.
Ako sa ale dá odvolať minister v demisii? To ústava nepozná. Ani v Dementowe.
To nevadí. Výsledky "svojej práce" si vyžerú do dna.
Ale už mal absťáka na plačovke...žmurkal jak semafor na Račku:)))
...kojenecká voda Lucka si myslí, že ju prinesie...aj s mikimausom.
Tak hádam si ochranka plní svoje povinnosti a postráži ho až do konca:))) Profíkom to prináša radosť, dúfam.
Stupídne.
Doležal hovorí, že ani v 2030 diaľnica nebude. Tak kto je tu k?
Sulíkovi?
Nechce ho vyše 90 % ľudí, tak sa nám všetkým pomstí, chudáčik nechcený...
...ale mohlo by to byť aj naopak.
Neveríš? Ani keď včera večer prišlo to isté od predstaviteľa SE, dnes od SPP?
Neveríš v krajine, kde sa vládne dekrétmi hlavného hygienika a zmluvy či dohody sa "uzatvárajú" memorandami... či vláda vs SE, či vláda s lekárskymi odbormi? Banda odporných podvodníkov pri moci to je, neverím, že neveríš.
Odporúčame