To sa zase nasmejeme...
V tvojom svete vládne ujo doktor?
U pacienta sa ten pokles = počtu zablokovaných?
Miki, budeš čumieť že nie:)))
Ale veď volili aj dzurindu, kaníka, mihála, mikloša, radičovú, sulíka, matoviča, či kollára. Toto boli roky hrôzy a výpredaja.
...a ten fór o tom, aké mali dôchodcovia vtedy platy ...to nemôžeš myslieť vážne.
matovičova dosadená kvalitka?
Okresné úrady ešte fungujú?
Fú, bude veľká žranica?
Dnes toho bolo viac ako dosť.
Ak si nechcete kaziť Nový rok, nepočúvajte ani prejav hegera a ani tendenčný dokument RTVS 30...pod ktorý sa podpísal Richard Géci. Toto, súdruhovia, nemôžu myslieť vážne. Hlúpe a priehľadne.
Aké ak alebo keby?
Jednoducho podľa tohto ani nemal byť nominovaný do takého úradu. Bol jediný kandidát na svete?
Vy ste už zapísaní v dejinách Slovenska ako vláda deme_tov. A demokracia je vec, ktorá vás zmetie do zabudnutia:)))
Tieto veci chceš porovnávať?
To sa nečudujem, kam dospela spoločnosť...
Nejako ste asi omylom vynechali toto:"V mladosti bol krátko členom Hitlerjugend, kam sa údajne musel v 14 rokoch zapísať proti svojej vôli. "
Stále môžu byť prví...
Za mňa paráda.
Tak toto je hláška roka. Krátko, výstižne a pravdivo. Na Oscara, alebo na Nobelovu cenu za pravdu ... myslím to, ako píšem.
...neexistuje že by takú kariéru spravil, podľa mňa strážny...
Ukroši tlačili snáď 5 minút Power play, aj tak nič. Krásny zápas, gratulujem.
Odporúčame