Tak isto Patrie ktoré sme nezískali, ale nakupujeme!!! A zrazu je to spolu -4,4 mld!!!
Tento článok je čistý podvrh. Kto vám ešte má veriť, keď takto okato a nehanebne klamete?
Tak isto Patrie ktoré sme nezískali, ale nakupujeme!!! A zrazu je to spolu -4,4 mld!!!
Tento článok je čistý podvrh. Kto vám ešte má veriť, keď takto okato a nehanebne klamete?
Tak isto v tabuľke, čo sme získali... ževraj 4 systémy Patriot za 4 mld euro. Však žiadny z nich nevlastníme.
Táto znôška lží musí byť odpoveďou mosr na status Slavěny Vorobelovej, inak to nevidím.
Kvôli tomu, že by ten debil využil aj kamery vo svoj prospech.
Ale ešte pred smrťou odrať o posledné euro!
Takých, čo nemajú zmluvy s poisťovňami obchádzam vedľajším okresom.
Koľko by zbierali 600 000 hlasov, keď na 76 si dávajú týždeň?:)))
Nebolo vám všetkým trošku zle, kto sa tam promenádoval a púšťal von hnusné frázované lži? Čaputová, Kollár, Heger...to fakt sú toto vrcholní predstavitelia štátu? Nášho?
Tak. A ešte sa spoza rybníka nechali počuť, že Putin nedodržal prímerie, primitívi bez hanby.
To je od Belousovej, ale zdroj nedala...
On? Ani v BA komunálkach neuspel. Ako by mohol v celoslovenskom zábere?
Ono je to tak...
Príde ti návšteva z Čiech, dáš mu z chladničky plechovku Sariša či Urpiner 12 a prská.
Tak ho zoberieš do krčmičky, kde čapujú Krušovice a Martiner, tajne objednáš Martiner, povieš že Krušovice...a hoch sa zalízne a povie:"ale jó":)))))
S takýmto čudným elementom kto dokáže ísť do diskusie?
Okrem neznesiteľného neprestávajúceho skákania do reči tam nič nepredviedol. A tie nezmysly čo tam drístal...
...súdružka Jančkárová to zas nezvládla. Vlastne ani nemohla inak, veď to kiskov pozostatok.
Krajina zázrakov. Toto musí byť svetový rekord.
To sa zarába za pol mesiaca na páse:)))
Tak bude vybľakovať z mimovládky. Takýchto si podržia.
A to nie je podnecovanie nenávisti?
Či ..bnutý z Trnavy môže?
Ešte v piatok bude sviatok, mohli to tak myslieť.
Odporúčame