Už dlho hádam nebudú vypisovať íčoviny.
Už dlho hádam nebudú vypisovať íčoviny.
Hlavne že sedeli za igelitom aj nakazení, keď bolo treba predĺžiť zatváranie a obmedzovanie ľudí. Neviem sa dočkať, kedy ich za to konečne príslušné orgány poriešia.
Jasné od začiatku, však pročko určite nevie telefonovať.
Mám taký pocit, že by sme sa už všetci otcovia rodín mali postaviť a spraviť poriadok.
Super, ale nenamýšľaj si, mal som na gympli jedničku zo slovenčiny.
Akurát že diskusia a inet také veci nevyžaduje, ak si si nevšimla.
...ale kukajúc na históriu, čo si tu len dnes popísala, mi je jasné, s kým sa rozprávam. Pá
...akože... keď napíšem...píš si, čo chceš, hlupaňa...je to správne? Správne použitý predmet? Nechýba ti podmet? Končím, nemá zmysel.
Hahá!!!!
Vidíš ako to je... keď vieme, o kom je reč, môže podstatné meno stáť kdekoľvek vo vete:)))
Nie nevidím.
... už sa hádajú, či demisiu podal alebo debil nepodal:))))
A aký je v tom rozdiel? Ak to bolo odovzdané úradu, je to ukradnuté. Ak mu to zriadenec na jeho žiadosť nepodával späť, je to vytrhnuté. Či si čakala fyzickú potýčku, aby to bolo vytrhnutie?
Všechno je jednou poprvé:)))
...a už je asi aj bordelvúpn:(((
Takže sa hľadá 90 demokratických poslancov:)))?
Aj tie moderátorky na tatrojke sa dnes nejak viac a krajšie usmievajú:)))
Všimli ste si, ako Remišová hneď po hlasovaní s úsmevom gratulovala a podávala ruky okolitým ministrom? Ona je fakt tak sprostá?
Všetko najlepšie, Slovensko!!!
Odporúčame