Pošlite tam húrku, ak nevideli viac než burku.
Táto kočka tam odviedla super prácu. Lepšiu ako mlčiaci Nemci:))))))
Pošlite tam húrku, ak nevideli viac než burku.
Táto kočka tam odviedla super prácu. Lepšiu ako mlčiaci Nemci:))))))
Fuj...kreatúry...nebláznite už:(
Zato ty tam patríš od prirodzenia...len sa ti nesmú písmenká prehadzovať, lebo potom si dokonale odhalená:))) Dávaj si to niekomu kontrolovať!
Áno? A kto tam tých akože odorníkov v správnych dresoch vyberie a dosadí? Niekto apolitický? Nestačilo ešte?
Veď práve...a potom sa z toho pravého nedostaneš. Tam je jadro problému...
Áno a trúbia, lebo by chceli mať voľné 2 pruhy.
Ty recesista jeden:)))
Presne. A keď k tomu pridáš fakt, že ak sa aj chceš radiť po predbehnutí do prava, môže sa ti stať, že sa len tak naspät do stredu nedostaneš... A v strednom pruhu sa 110 nedodržiava. Čo dodať.
Prosím ťa...na oficiálnych účtoch by si čo chcel hľadať?
Presne vystihnuté. Snáď to už pochopí aj ten mirius.
Kámo, už si tu posledný... nevadí, trnava doteho:)))
Príde čas, keď sa za toto budete všetci zodpovedať.
Typické pre expertov ich druhu.
Všetko zlé je na niečo dobré:(
Naozaj. Pravdivý obraz rozvinutej prosperujúcej liberálnej spoločnosti. Dezoláti sú to.
Peter Cseh bol tuším posledný náhradník, čo prišiel miesto súdruha stančíka, tak asi aj pôjde het k dobru pre *íča.
Prečo tu nie je tlačitko, že rehocem sa hlasno, vážená redakcia? Tu sa nedá oponovať slovami!!!
Jakže nie? Konfety nemohla prehliadnuť:))))
Odporúčame