Ani podprsenky...vytiahnu z nich gumičky a vyrobia z nich gumipušky :)))
Ani podprsenky...vytiahnu z nich gumičky a vyrobia z nich gumipušky :)))
Konečne sa cíti Lúza zas dôležitý:)))
Prečo by mal niekto spočítavať niekoho halucinovanie?
Nesúhlasím. Testovičovi sa stále nepodarilo ušetriť a ukázať nám tie údajné miliardy, ktoré vraj Fico ukradol. Namiesto toho máme rekordný dlh a pomaly grécku cestu pred sebou. Užívaj:)))
Aj v tomto niekto nájde leboFico? V matovičových atómofkách, omfg?
Ten istý kto zaplatil všetky matovičoviny, keď to teda nie je každému zrejmé z predošlého príspevku.
Tak ako v okolitom svete by už mali všetci vo vrecku nejakú pomoc. Či 500 či 1500 na rodinu...
Aspoň by neskončili v testovičových hlúpostiach, lotériách a spriaznených firmičkách.
Áno, aj toto spomenuli. Problém je tak komplexný, že dúfam, sa z toho nevyvlečú po voľbách.
Niečo potrebovali prekričať, tak boli v telke?
Na oplátku o matovičovi a jeho "dobrovoľnom" celoplošnom testovaní na Covid 19 dnes hovorili v relácii Tak takto na TA3. Pre obrovský úspech tento zločin vykonal rovno v štyroch vlnách.
Dočkáme sa pre neho spravodlivej odmeny?
Hej ale za chvíľu nebude vytvárať tú ekonomickú hodnotu pre chod štátu, či ako to povedala...pre spoločnosť nepotrebná...
...k tomu Čína a Taiwan, KĽDR a Kórea, Irán a Saudská Arábia...?
Jakže žiadna odveta? Zničenie plynovodov a mostu na Krym odštartovalo ruské ničenie energocentier pomaly celej UA. Nestačí?
Žiadna nebude, len ruská vs západná propaganda.
Tak hej, v bananistane všetko možné.
Navyše toto píšu už v druhom článku:"Minister financií mal údajne peniaze na výmenu hlasovacích zariadení poslať už v máji. Kde peniaze skončili, zatiaľ nie je známe."
PS neznamená v doslovnom preklade to isté ako FU?
Viem veľmi dobre o čom píšem. Keď sa ťa spýtam, či ti to nevadilo, keď to robili amíci na Balkáne, vo Vietname, Iraku, v Afganistane... čo mi odpovieš?
Prehoď platňu, ačohentista. Ak boli pre teba doteraz všetky vraždenia amíkov po celom svete normálne, tak sa teraz nepretvaruj, že ťa niečo vyrušuje. Je mi z takýchto typov na grc a to vydržím dosť.
Odporúčame