To je nápad.
Dobre. Choďte už...
To je nápad.
Dobre. Choďte už...
Reakcia nie je známa, ale dá sa ľahko predpovedať, aká bude.
Možno sa Boris vytočí a vezme jej aj to jedno ministerstvo. A možno ho aj zrušia!
Veď to je jedno.
Aj keď budú v trojici ľudia vedia, že aj štvrtý sa na nich vy...
Sas to nemôže prijať, pretože napr. zvýšenie tamtých daní už dávno vyvoláva iskrenie medzi sas a matovičom. Cez to vlak nejde a problematické sú aj ďalšie body.
Mali 2 mesiace, do pekla. O čo ide týmto magorom?
Fakt potrebujú pomôcť?
matovičovi dobrovoľní hasiči...
Bwahahaha, to sú iné halušky. Niet iného diplomata na Slovensku. Bwahahaha!
Už som sa zľakol, že to je z tvojej hlavy, toľko rozvinutých viet:)))
Ono sa dá na to pozerať z mnohých strán a každý si vyberie, ktorá mu vyhovuje. Treba byť spravodlivý.
Kde? Teraz? On si brúsi zuby a leští plešinu na ministerské double!!!
S takým sa nemôže chvastať kde- kto...
Popravde 2. krát. Vlani vraj kvôli pandémii.
...to nebolo 1. raz, ževraj archivár...
Tendenčná lož.Bola to Červená armáda a Rumunská armáda.
Nemohol, ten bol v BB.
To je výmet ten tchorčok. Tak oni vynechajú pozvanie predstaviteľov 2 hlavných krajín ako poslední fašisti a dovolí si toto...V tomto politika ako aj v športe nemá miesto.
Záves sa do prievanu na protest!
V článku je údajne, tak nejaká nádej existuje.
Odporúčame