Akože...ja s tebou súhlasím. OS SR mali u mňa nejaký kredit, hlavne letectvo... Dávam info ako bola podaná, nič viac. Možnosť je, že dali preč všetky okrem hotovostných (tie bez krytia vzdušného priestoru dať preč je na kriminál), ale takisto je možné, že ich stále máme.


