...a že nebude ani do 2030, poprosím vysvetliť prečo...
...a že nebude ani do 2030, poprosím vysvetliť prečo...
Možno by stačilo začať chodiť k voľbám. Ku všetkým, aj do EP. To by tam takáto vzorka kreatúr nebola. S všetci by sme boli inde. Nezaznávajme ideu EÚ pre ľudí, čo sú momentálne pri kormidle.
To si hádam nedovolí. Posledujeme...
Takže držím palce komukoľvek proti nemu alebo bude najlepší len pre libtardov.
Ako to bolo s tým cyklistom, keď boli dvaja v úniku a jeden spadol? Neskorší víťaz TdF ho počkal.
Očakávam, že v rámci fair - play Nadal odriekne účasť. Inak bude najlepším tenistom tak pre libtardov.
Všetko tomu nasvedčuje. Je to smutné, kam sme sa dostali. SNP len pre elity z omylu:(((
Nechápem, prečo mi admin neustále maže moju odpoveď na nezmyselné invektiva človeka kkk...
Text dohody má byť zavesený na webe mosr. Pre všetkých. Nič viac, nič menej. Hlavne transparentne:)))
:)))
Argument ála hrablozubý éda.
Ja dúfam, že sa to všetko patrične vyšetrí a odmení.
Takže takto trochu vopred...
Ďakujeme za vašu službu.
Počuli ste jaríka live keď leteli poľské f-16... že to bol zvuk:)))
Dúfam, že ste to chlapci slovenskí pekne osolili tej hlave pomazanej plesatej, že stratil orientáciu a zabudol, kde je americká )o(
Bolo by symbolické, keby s vami skončila aj vláda týchto magorov. Howgh.
A videli ste Jarka na tatrojke, aký bol na siade fas cínovany?
Presne tak.
Ak po odchode sasky navrhne niekto odvolanie nie igiota ale hegera...to by mohla byť sranda.
Fú...to až takú majú ešte moc a kompetencie?:)))
Zatraseš kešeňou aj ty, len ti to dlhšie trvá pochopiť. Nič nové na svete.
Nie celkom pravda.
Aj potrubia na východ stále existujú.
Tak on tým komunistom aj erekciu závidí:)))
Jednu pre matoviča. Teda zaslúžil by si omnoho horšie a aj sa mu dostane...ale táto mu pôjde k tabletkám...
Oni si to určite ošetrili "doplnkami" zmlúv či výnimkami.
Ako inak by už týždne mohla QRA lietať bez pasteliek?
Aj by som sa stavil, že kariérny diplomat profesionál a nestraník tchorčok bude pokračovať.
Odporúčame