To je nejaké divné...
Povedal tu niekto v článku, že zjednotený Západ bojuje proti Rusku?
To je nejaké divné...
Povedal tu niekto v článku, že zjednotený Západ bojuje proti Rusku?
...talianska stopa dnes nebude?
Nech dajú každému 500 - 1000 € ako v Rakúsku a nech tiahnu v čerty.
Diplomat na pohľadanie:)))
Prosím vás, nemáte staršie ilustračné fotky...z ktorých to až tak nekričí?
Tento by predal aj vodku bez vodky a tvrdil by, že zákazník dostal, za čo zaplatil:)))
Kokos, to sú kapacity...
To je ten policajt, čo mal na starosti Gorilu? Čo s ňou dokázal?
...ten čo opustil Políciu a ešte pred poslancovaním si (ne)vedomky počas kampane odskočil k vojenským tajným, aj keď je to nezlučiteľné?
Však ten nemal byť ani poslancom...pri svojom právnom vedomí.
Ten ide obmedzovať GP? Sila. Ale aspoň ich nebude mať kto chrániť, keď sa situácia obráti.
Ale asi nie 3-4-or mesačná:(
3. Nechaj oddýchnuť tých dvoch, čo ťa krútili na stoličke, lebo im nezostalo ani na stravu.
Ci pána, toho roku šicke pálime parkety?
Kukni sem, my máme v izbách v zime asi 21-22, v kuchyni trošku menej a v spálni asi 18-19...a neuveríš, nájde sa hlupák v kraťasoch a krátkych rukávoch, čo povie, že málo kúrime:)))
Putina, resp. EÚ na takýchto....
Ak sa šulino vráti do NR SR, vypadne z tade ten inteligent žiak . Pôjde naspäť z 5000 na 750?
Nerobte to, ľudkovia, mne aj UPC zbútovalo.
Jedine ak máte radi moderátora Dírera. Keď ho máš rád, niet čo riešiť:)))
Však nad ním je predsa koaličná rada!
...z regiónov, vraj:)))
Koľko zarábajú slovenskí ministri, poslanci voči svojim kolegom z EÚ?
Koľko.slovenské upratovačky či hajzelbaby....every position matters!!!
Odporúčame