Pán Pellegrini, čo takto riešiť to už trestným oznámením?
Pán Pellegrini, čo takto riešiť to už trestným oznámením?
A krajniak príde s novými číslami nezamestnanosti...a určite zníženej.
Kde FP je teraz ministerstvo pravdy?
Dnes som v Tescu v ZV stretol sympatickú mladú pani...
...teda na prvý pohľad...
...na oboch kotníkoch mala vytetované 363. Je to vôbec možné:)))
A aká to bola profíčka. Takýto flek ju teraz dá dole. Koľko nevinných ľudí musí na týchto magorov doplatiť?
Trebárs...niekto sa na to bude pozerať s úsmevom a niekto iný tiež. Akurát tie úsmevy budú mať diametrálne rozdielne dôvody.
Yes, kde to mám podpísať?
To je super, že toto sú všetci cvokovoliči. Košiar sa vyprázdňuje.
Na bieloruskú opozíciu, Ukrajinu, špáranie v nose, očkovaciu lotériu a na zbrane boli a sú?
Priority, priateľku...
...jisku, jisku, nie kisku
??? Nie sú detskí lekári...zavrieme detské urgenty!!!
???Nie sú sestry, zavrieme detskú kúsku v NR!!!
To vážne? Maximálne pôsobí, že je nekonfliktný.
Aj s brusu novými cenami energií.
Fú, tu sa kampaňuje. A v ktorom tisícročí?
Ďalší čo prišiel v krajine neobmedzených možností šmahom ruky o všetko a nechcel sa pripojiť k desiatkach miliónov bezdomovcov?
To nie, to pomenovali ačohentizmus:)))
Odporúčame