Aby sa rýchlejšie dostali do EÚ a do NATO.
Aby sa rýchlejšie dostali do EÚ a do NATO.
To je len obraz. Ak pridáš zvuk, je to úplne popicovka...
Samci...aj to pripravili, naprojektovali...alebo len pásky strihali?:)))
Ako to že sa takto zverejňuje zoznam, ako hlasovali poslanci?
A pri zapredancoch vydávajúcich krajinu vláde a vojskám USA všetci vyplakávali pri zverejnení?
Zoberte a oserte. Nič iné si nezaslúži.
...a pýtajte si, čo vám patrí.
Nech sa páči. Dokázať. Odstíhať.
Mám silný pocit, že tú špinu vyrobili pravicové špiny. Aspoň sa to proti nim otáča:)))
A o milimetroch nepíšete. Drbník sa z vás stáva, dočista...
Bude, ale hodnota inflácie sa stanovuje za prvý polrok na valorizáciu na budúci rok. Takže číslo je dané. Áno, je to svojím spôsobom dobiehanie zdražovania, ale situácia...no je cesta ako by sa mohla aj zlepšiť.
Dosť osamelý výkrik...ostatní sú už zjetí?
Ale pozná niekoho, kto to vie...len bol zrovna na dovolenke.
Nie, hnusí sa mi to rovnako ako tvoja fašistická vládna klika!
No vidíš ako si sprostý, nechaj si svojich fuhrerov magijana, *íča a spol sám pre seba:)))
Nič nebudú naspäť dobíjať. Budú radi, ak neprídu aj o Kyjev.
Aha...a prečo neorganizujú oslavu zvrchovanosti vládni mantáci? To asi vieme, že?
20 s týmto motorom, ostatné sú čačky-mačky...katastrofa, dobre už bolo.
Ak je nevetovať a súhlasiť to isté, tak áno. Ale v podstate mi je to jedno, nech sa požerú.
Odporúčame