"Každá tvoja ročná mzda sa porovnáva s priemerom ročnej mzdy predchádzajúceho roku."
"Do výpočtu nevstupuje výška mzdy, ale jej pomer k priemernej mzde v predchádzajúcom roku."
Takže podľa toho, čo si napísal, naďalej tvrdíš, že od výšky mzdy dôchodok nezávisí. Len od koeficientu výšky posudzovanej mzdy k priemernej mzde...A ten vychádza z toho, akú som mal mzdu.
Táraj a nie Počtár.


