Neboj, aj tie smrti v prvom odstavci sa došetria a to už dotyční dotancujú naveky... nejak ti dnes preskakuje to splietanie nezmyslov, figliarko:)))
Neboj, aj tie smrti v prvom odstavci sa došetria a to už dotyční dotancujú naveky... nejak ti dnes preskakuje to splietanie nezmyslov, figliarko:)))
Práve ma tlačovku na tatrojke a grafy sa mu hýbu ako len sa mu zachce... VIVAT TESTOVANIE!!!
Ešte chýba aktualizácia s týmto...
Ono tam môže sedieť aj IT lekár, ak nikto nedá alebo nevymyslí dobré zadanie, výsledok je neistý. Tú voľnú kolónku na zapísanie sa aj keď nie je vakcína nazvali ČAKÁREŇ. LOL a nuekoho to stálo miesto :)))
... hádam pôjde vlastnou zbraňou. Dovtedy nech odvolá trebárs všetkých podriadených :)))
To už konečne rozoberajú partičku z Cafe Next Apache? Jaj, nie, škoda.
Hovoríš o grázloch, len počkaj, keď sa začnú rozplietať investície dohodené bez vyberového konania v čase núdzového stavu. Teším :)))
Tento bol zvolený všetkými, takže by mu nikto nemal dôverovať?
Lúza môže šicko... aj GP aby sa pred ním triasol. Ako sme k tomuto mohli dospieť...
Áno *íčo, fšetci čítajú tvoje výlevy na fasbúku. Aj Christa, preto nestíhajú v EMA:)))))
A čo treba prerokovať? Stačí hermeticky uzavrieť hranice a dvojnásobne preplatiť vakcíny a sme z toho von. Len by nezostalo na matopaličky...
Na Tvojho Pána nemôže byť dosť výstižná žiadna nádavka.
Len neboj, toto pravica nerozdýcha.
Tak sa na to pozrieme, ako to bude dobrovoľné a ako sa k tomu nemci postavia:)))
To im nič nezarobí... ale takých 60 000 000 ag testov hej.
Odporúčame