Ľudia, prosím vás, čo sa štorcujete.
Veď každý, kto napľuje matovičovi do tváre, je spojenec a nie nepriateľ:)))
Ľudia, prosím vás, čo sa štorcujete.
Veď každý, kto napľuje matovičovi do tváre, je spojenec a nie nepriateľ:)))
A čo? Plnia úlohy? Plnia, tak vakcína funguje:)))))
To ale vychádza z fasbúkovej správy na profile pani prezidentky. Čokoľvek pridané by bolo vymyslené...
... zato tento hnoj, čo tu zostane po tejto vláde, budú dávať do poriadku ešte aj tvoje vnúčatá... teda ak stále nesedkáš pri kakavku.
Ďalšia perla:)))) Niekedy je zlato mlčať.
To nie je škola, to je celé školstvo. Veru utekaj kade ľahšie, bwahahaha.
25% "zborovne" čaká na Sputnik, odmietli Astru.
Covid pas? Niečo na tom bude. Otázne však je, či ten kovid pas bude a čo všetko uzná... a či sa bude tento rok chcieť, môcť a mať za čo cestovať. Keď kukneš na fakty, tento stav asi neskončí len tak tento rok a jedno očkovanie nebude stačiť. Takže pre niekoho môže byt Sputnik prvou voľbou, pre niekoho núdzovkou na prežitie, keďže nie je nič iné dostupné. A ďalší rok si môže streliť niečo iné :)))
... hej, *íčopriemer sľúbil predsa dve prekvapkania:))))
Bwahahaha. Za viac to nestojí...
Ale predsa... predstavte si, že vás *íčoprepremiér pošle kolenačky žobrať o vakcíny na západ a medzitým on dovezie z Ruska. Osobne mu rozumiem, ale tie kydy okolo toho:)))
Stretol som suseda, liberála vo výťahu.
Tak ako?
Dobre, doma som, chránim sa...
A v práci?
Z práce ma vyhodili, nedal som sa testovať.
Však testy sú zadarmo...
Aj obedy boli zadarmo a zrušili ste ich...
Tak sa maj, bwahahaha.
Prečo fuj? Veď to má pozitívny double/tripple impact!
Bez testu stopka do prírody a indi športu. Ak to teda dobre čítam, lebo v tom sa už ani divá sviňa nevyzná.
Opravte ma, prosím, ak nemám pravdu.
A prevádzkovateľ MOMiek v našom okresnom meste sa vozí na Porsche Cayenne s BA značkou :)))
Korčok má krátku pamäť. OK pripúšťam, že vakcíny sa nevítajú na letisku, bwahahaha... ale prečo potom vítali rúška objednané ešte Kičurom, bwahahaha?
... aká krehká je tá láska koaličná, fňuk, fňuk...
... alebo nemáme policajtov,tak akože budú neviditelní kdekoľvek v civile.
Keby ste tam nedali ten imbecilný obrázok, rád by som článok zazdieľal. Takto žiaľ nemôžem.
Bohužiaľ je to výsmech.
Zmeny?
Špajchlovačky pokračujú.
Do prírody len s papierom.
Pozitívnych nechajú zdochnúť od hladu.
A plus boo boo boooooo. Takže o tri týždne sa to vypne, ako sa to malo už dávno.
Odporúčame