... sa spýtaj manželky
bwahahaha, skety...
Celá usambasáda počúva, tak sa niet čo čudovať.
Nič okrem toho, aby ho všetci poslúchali a rešpektovali. A aby sa mu aj deti nesmiali.
... pod tou sa stoličky trasú všade kde pôsobí...
Vážení zdravotnícki zamestnanci nemocnice s metlami v rukách, vážení Slováci, každý si k vám dovolí len to, čo si necháte. Že je minister neschopný dilino a dosadzuje si takých istých na tom nič nemení. Takže kľudne vytierajte dlážku v nemocnici, ak ste presvedčení, že to tak má byť.
Ešte nejaký dôkaz, čo je to za indivídum?
A to ešte pribudne obezít a KV chorôb, ruka v ruke s ďalšími následkami:((( Ťažké časy nás čakajú.
Bwahahaha, zas si niečo prekaučoval:)))
Nielen vakcíny...
15:53 Slovensko objednalo spolu 35 miliónov antigénových nazálnych testov určených na samotestovanie. Od firmy SD Biosensor 20 miliónov testov a od Siemensu ďalších 15 miliónov. Rezort podľa kúpnej zmluvy zverejnenej v Centrálnom registri zmlúv nakúpil testy od Biosensoru za 81,4 milióna eur, v prípade Siemensu suma predstavuje 57,75 milióna eur. Celková suma tak dosiahla 139,15 milióna eur.
... paráda!!!
15:53 Slovensko objednalo spolu 35 miliónov antigénových nazálnych testov určených na samotestovanie. Od firmy SD Biosensor 20 miliónov testov a od Siemensu ďalších 15 miliónov. Rezort podľa kúpnej zmluvy zverejnenej v Centrálnom registri zmlúv nakúpil testy od Biosensoru za 81,4 milióna eur, v prípade Siemensu suma predstavuje 57,75 milióna eur. Celková suma tak dosiahla 139,15 milióna eur.
A si myslíš, že zbytok olano je aký?
Tí čo sú hore a na očiach, o tých si si už mohol spraviť názor a zbytok je zozbieraný:)))
... súhlasím, ale zo zvedavosti, aby si videl, čo dokážu vyrobiť!!!
Rekonštrukcia? Bwahahaha
Je také porekadlo, že z... bič neupletieš.
Nech sa páči pre všetkých... presvedčte sa ako informuje MZ SR o to, čo platí od zajtra 3.3.2021.
Upriamte sa na obrázok... a toto máme rešpektovať...
... biznys...
Teda vlastne nowa testowičowa stratégia.
Súhlasím, tieto postoje a statusy zdieľané cez FB sú smiešne, asi nie oficiálne, ale keď sa na to hrajú, čo už narobíme. Môžme to brať ako vyjadrenie, či tlačovú správu... a presne to bolo zverejnené TASR prostredníctvom Pravdy v tomto článku. Len toľko som myslel. Žiaľ, je to tak.
Odporúčame