Skutočne?
Koľko x to už viacerí povedali?
Všetko zle. Všetko pozde a nedôsledne. Testovanie miesto liečenia, všetko len pre ego a profit.
Trvá to už pridlho a niekomu to veeeeľmi vyhovuje.
Skutočne?
Koľko x to už viacerí povedali?
Všetko zle. Všetko pozde a nedôsledne. Testovanie miesto liečenia, všetko len pre ego a profit.
Trvá to už pridlho a niekomu to veeeeľmi vyhovuje.
Však práve preto aj my z toho niečo chceme:)
Kontrolujte môj fasbúk každých 30 sekúnd, Ja som váš pán:)))))
Covid priplatok pre všetkých členov domácnosti... dech žije náš premiér matovič!
V profi lyžovaní hlavne v týchto rýchlostných disciplínach sa nastavuje viazanie trošku inak ako v ski shopoch. Najväčšie problémy nastanú vtedy, ak lyža pod tlakom neočakávane vypne, takže je to poriadne predimenzované.
Áno a aj teenage personál kaviarní dostane prednosť pri očkovaní pred ľuďmi nad 65. Prosperita nadovšetko!!!
Nemôže kľudne spávať a už to he na ňom vidieť.
Nevadí. Každému čo mu patrí.
... ale ona to povedala. Len tak svojsky a monotónne...
"Prezidentka Zuzana Čaputová považuje za nevyhnutné, aby vláda vyvodila sebareflexiu a politickú zodpovednosť. Nestačí len výmena na poste ministra zdravotníctva. Uviedla to v diskusnej relácii Na telo na televízii Markíza."
"Zúfala snaha o vylepšenie
Prácu ministra zdravotníctva Mareka Krajčího (OĽANO) si váži a jeho výmena je na dohode koaličných strán. Odvolanie premiéra je tiež legitímna otázka, no je to na vládnej väčšine, tvrdí hlava štátu."
Neviem čo si o tom myslieť a čo povedať. Moja žena bola jediná zo zborovne, ktorej z Astry nebolo špatne:)))
Ja sa cítim byť absolútne zdravý a nemal som ešte ani jeden test
TT garáž sro ti ďakuje:)))
*íčo je hrdý na takých ako ty:)))
Vyplýva z toho pár percentného rozdielu akože niečo jednoznačné?
... milióny nechcených astier sa ževraj váľajú v skladoch krajín EÚ... Ani tie nechcené dementovi nikto nenúka...
A zas tam má sólo, aj keď očakávam... dnes si dá do búdky so svojím druhým ja.
Neviete načo na tatrojke plytvajú "filmovým materiálom" a našim časom, keď tam dement dookola hovorí tretí raz túto zimu to isté?
Že by Irene, alebo jeho druhé ja?
Tebe ani to nepríde.
Bohužiaľ nie. Tak ako aj tá stará baba z Bojníc čo bola aj v EP, aj táto má zarobené na iný dôchodok. Títo ľudia sú proste úplne mimo realitu. Nechápem, kto tomuto môže dať dôveru.
Ja som si to nemyslel, ale dávno vedel.
Sú to €uráčové skety.
Odporúčame