Ľudia im už dobre za to nadávajú. Nevedia spraviť prihlasovací formulár, kde by sa človek danej vekovej kategórie mohol zapísať aj ak nie je voľná vakcína a termín... nie je proste voľná kolónka. Viete si predstaviť tú stupiditu? Ale vraj na tom pracujú:=)))


