Presne tak. Preto to spomínal aj p. Taraba ako jedinú možnú referendovú otázku.
Presne tak. Preto to spomínal aj p. Taraba ako jedinú možnú referendovú otázku.
... ešte chvíľu tejto tupovlády a veru už žiadne práva nebudeme mať.
... a to nevidí nikoho schopnejšieho na svoj post => stálo by to na podpis mesiac:)))
Len sa mu neposmievajte, lebo mikasovou vyhláškou donúti aj opozíciu hlasovať za ústavný zákon, že novinári budú môcť hovoriť len to čo *íčo:)))
Akurát by sa dementi na chvíľu pohádali, potrucovali a išli ďalej.
Odborníci? Z ministerstva? Matematik Kollár povedal u p. prezidentky, že dáta nie sú. Teda okrem tých, na základe ktorých sa robia stupídne grafy, čo nás preslávia na celom svete... vymyslených, nepravdivých, dopasovaných...
Keď tak všetko vieš, povedz ktorý odborník dal do automatu povinný test, ak chceš ísť do práce! Vlastne to za chvíľu zistíme a odpyká si to.
A súdruh krajčí nepozná nikoho schopnejšieho od seba...
Myslel som to tak, že p. Danko má páky preveriť, či vôbec kukulíci niekoho oslovili.
Presne, keď to takto tupo zaklincuje, kto by veril, že sa s tým vážne zaoberali?
Možno nám to pán Danko objasní, či vôbec niekoho oslovili...
bla bla bla... takže takýmto spôsobom to zhodili zo stola.
A nebolo dosť lôžok a personálu za normálneho stavu?
To je ako armádne počty za mierového stavu vs vojna .
Ale to sa nedá personalizovať, však?
Akože každá ruka dobrá, ale 10 + 25?
A keď zbadajú, ako sa to tu menežuje, budú utekať o stosedem.
Prasce, ale už sa practe od válova!!! Za druhú vlnu ste nespravili NIČ dobré :(((
Odporúčame