Dežko je navidomoči jeden z tých, čo berú vyhody tu i tam - pendler.
Dežko je navidomoči jeden z tých, čo berú vyhody tu i tam - pendler.
... to je predsa výsmech... alebo nonsens.
Áno, dajte to Gröhlingovi, ten so stranou spraví, čo treba:)))))
On za nič nemôže a mňa vlastne zaujíma len jedna otázka. V ktorej že ešte krajine je v semafore podmienka negativneho testu, ak chce ísť človek do práce a ktorá fašistická sviňa tam tú podmienku dala.
hahahá, ja si hlavne dezinfikujem ruky, keď odchádzam z obchodu:)))
A stále nepredávajú respirátory bez DPH.
A možno už jeden náhubok ani stačiť nebude!!!
Teba by mali povoľovať fakt len v cvokhause aj to až po 22:00.
...a len s bielou paličkou...
... to sú cesty, ako sa sem vláčia tie mutácie... tie nevznikli tu u nás.
Akurát to je už všetko po funuse. Ponesú si za to zodpovednosť.
Aha, tak toto je tá krajina, kde ľudia nemusia v lekárňach lieky hľadať? Lebo nie sú? Či ako to pani prezidentka myslela?
Naposledy sám lipšic hovoril, aké osoby... koho nemôže dostať ako prípad. To znamená, že ako keby tam ani nebol a preto nabrali posily:)))
... rockujú, rockujú práve o tom a Sulík :)))))) hovorí o rozumnom riešení.
Nepôjdeme...
Hehé, mňa už aj z práce prepustili bez testu. Ako dobre... môžem sa doma chrániť.
Nejak sa to obrátilo a nikto nevie prečo?
Dementi, len testujte.
Tu je článok od primára pneumológie ako dôkaz!!! Myslite, lebo zodpovednosti neujdete!!!
Nejak sa to obrátilo a nikto nevie prečo?
Dementi, len testujte.
Tu je článok od primára pneumológie ako dôkaz!!! Myslite, lebo zodpovednosti neujdete!!!
Presne to je sloboda médií na SK, kto dá viac.
... a má to:) :) :) :) :)
Odporúčame