Neuznanie výsledkov referenda matovičovou vládou je tiež hotová vec, žiaľ.
Rovnako už poprel všetky hodnoty, ktoré ževraj v opozícii vyznával, slovami aj činmi. Prečo by sa mal správať inak práve v prípade referenda, ktoré chcú "Fico so svojou pelerínou a fašisti"...


