Takže predsa tá téma nebude až taká horúca:))))))
Takže predsa tá téma nebude až taká horúca:))))))
... to plus som ťukol samozrejme omylom
Tak pozdravte vrchného buzeranta.
Ale oni to spravili na pána. Načo plytvať s prostriedkami a našimi ľuďmi a peniazmi... keď tá hranica môže byť strážená z druhej strany? Stačí nekonať, alebo ešte lepšie zarobiť popri nekonaní na testoch a už sa to vezie... aaaaá zarobiť dva krát, aj na obetiach...
GRATULUJEM K PRVÉMU SELFIE VIDEU VO FUNKCII, PÁN PREZIDENT.
VŽDY SOM SI MYSLEL, ŽE STE TU PRE NÁS, ĎAKUJEME, NEPROSÍME!!!
Postaviť sme sa mali všetci, nedá sa to hádzať na mestá a ich predstaviteľov.
PS: Zhora... sú nútení testovať.
Zdola... sú žiadaní o vzopretie sa.
OK, ale komu vyhovieť? Logicky občanovi... ale potom občan bude kričať, kde sa má otestovať, ak chce ísť do práce, či poslať deti do školy?
*íčo je síce chorý dement, ale veľký manipulátor a stratég.
Hej, všetkým spoluväzňom chcel dopriať obliečky s božskou Marilyn, aby sa mohol cítiť bezpečnejšie:)))
A čo ťa delí od šance dostať sociálny balíček či vlak zadara? Fuj, to je diskriminácia, ak sa ti nedostáva, to fakt naštve ...
BTW jadroví fyzici a iný mozgový trust je už naspäť z UK, nie? Či ten mutant doniesol naozaj vicepremiér?
Si nemiestny, nechutný a navyše kecáš. Podmienky na vdovský výsluhový doôhodok hovoria niečo iné.
Čistý k...
Emanuel mu aj dáždnik podržal. Aj čumel...
Áno, treba otestovať aj babičku aj mačičku, ak bývajú v spoločnej domácnosti :)))
Za to testovanie a veci s tým spojené skončíte všetci v lochu. Tak sa ešte chvíľu pohrajte na hrdinov SNP.
Hej, určite ho zabalia u Macrona.
Pridal by som režim na hraniciach a tisíce výnimiek hl. hygienika. Ten je skutočne výnimočný... Už ich ignorujem. Chránim sa sám.
Nie všetko z dovozu je dobré :(((
Ale oni sa tešia na ďalšie a ďalšie.
Prináša im to nejakú slobodu, ktorú síce nikde nevidím a nikdy nepochopím...
Hedviga, som zvedavý čo po tomto všetkom bude dobrou voľbou pre matoovce. Čo bude o rok, je úplne jedno. Uplne nám stačia takmer ročné skúsenosti s týmito podivínmi pri kormidle. Horšie byť nemôže.
Odporúčame