Tento p. Holý bol dobrý len na odhalenie prúseru.
Ako povedal Pellegrini, výnimku označil za zbytočnú, rovnako ako Holého. Keby ostal pol roka v Británii, podľa Pellegriniho slov by nikomu nechýbal.
Ako sa tomu hovorí? Užitočný...? Vďaka nemu padne ďalších 8800 výnimiek?
Vole... ja, potom ešte ja, potom dlho nikto a potom zase ja. Dúfam, že táto kosť vás už zadrhne.


