biznísom
Zase nemôžme brať názor od kohokoľvek, len preto že nám akurát vyhovuje.
Tento človek ušiel na jar pred svojimi prestrelenými číslami:(((
... ani toho nie je ag test hodný. Nemá takú výpovednú hodnotu, aby u mňa niečo podmieňoval.
... aj u nás každý nadáva, ale ruku k dielu nepridá nikto.
A preto im to prajem.
Len ten jeden si to myslí:)))
Toto ma tiež fascinuje... ako to vlastne chcú dosiahnuť to odhlasovanie.
Diktátorom by nepohlo ani referendum s účasťou 100% a 100% hlasov za ukončenie funkčného obdobia a predčasné voľby. Debokrat!
Choď do minulosti a vezmi aj pÁNAčka.
Zlomenú? Mgr. rovno amputuje... hnusobu.
Krásne preteky, dobrý výsledok.
Mikaele som to už prial, aby ste boli kompletnejšie. Zaslúžila si to. A ešte ma teší rozširujúca sa konkurencia.
mrhanie zdrojov, či už materiálnych alebo ľudských už spomínali aj vedci a lekárske stavovske organizácie.
Len jeden to nevidí.
Hmmm, ale to sa im nezhodnotí na účtoch, to je problém:(((
Nemusia ani byť matovičove... je tu ešte systém provízií.
... nemá:)))
Len tak slabúčko bzučká, ani neštípne:)))
Bacha na to, kráľ dezolátov dáva do kopy zmiešaný Daviscupový senior team:)))
Tak to vyzerá, že tam kde smeruje táto spoločnosť, to bude normálne:(((
No čo by z nich vyrástlo... ľudia pripravení žiť v aktuálnych pomeroch:(((
Neviete niekto, ako Rusko dopadol s očami?
Nejaké dnešné fotky z procesu?
Pýtam sa, lebo Teleki naposledy písala, že Rusko už nebude vidieť...
Žiadne celoplošné "dobrovoľné" testovanie nezabezpečí skorší návrat do škôl.
Jedine ak na jeden deň, ako sme to videli v trnave.
Tu nič nepomôže, len zostať doma. Testy neliečia. Tade cesta nevedie. Keď si doma, nemáš z kade hnusobu doniesť ani komu ju posunúť, teda ak si zodpovedný a dávaš si bacha...
Problém je, že smiešny panáčik sa už natoľko skompromitoval, že nieže nemá ani kus dôvery, ale ani vážnosti.
Prečo náš príklad testovaní nenasleduje žiadna iná krajina? Žeby to bolo všetko na h...? Žeby si to žiadny iný premiér na občanoch nemohol dovoliť? Takže u mňa... nech si hovorí čo chce.
Nech každý pridá svoju malú časť. Stačí zostať doma:)
Odporúčame