Dá sa týmto biznís zastaviť?
... presne to treba, alebo náramok, aby neušiel. A nielen on.
... aj počet a menný zoznam ZAHOJENÝCH na kríze, poprosím.
... a toto si navšetkoexpert *íčo týždeň po testovaní v Nitre nevšimol?
"Najviac pozitívne testovaných bolo v Nitrianskom kraji (663), nasleduje..."
Po dnešnej tlačovke je isté, ze to TO by malo ísť na Matoviča. Sulík podľa všetkého konal.
... a ešte som zistil, prečo má hlavu oholenú...
Po dnešnej tlačovke je isté, ze to TO by malo ísť na Matoviča. Sulík podľa všetkého konal.
... a ešte som zistil, prečo má hlavu oholenú...
Mňa skôr trápi, či bude aj druhý rok s dezolátom. To je väčšie nebezpečenstvo.
Nestačí v európskom regióne + Severná Amerika?
A?
Dva portály ku koľkým?
Choď tam, kde s tebou súhlasia, ak sa nepáči...
Pán Sulík, pisal som vám viac krát na FB... síce ste ma nezablokovali ako idioti, ale bolo to ako hrach na stenu.
Odchodom z tejto koalície o veľa %, teda % preferencií neprídete. Tu nejde o povalenie vlády. Akurát dezolát príde o ústavnú väčšinu. A to ste mali spraviť už pred deformovaním ústavy k jeho obrazu. To vám tiež už zostane.
Máte tu jednu nesplnenú úlohu. Dezoláta ste doviedli do politiky vy. Koľko krát vás už podrazil, to ma nebolí. Ale bolí ma, koľko krát podrazil a ako ubíja obyvateľov tejto krajiny. Priviedli ste dezoláta, ktorý vás podráža, obklopil sa opicami a luzami. Ste na ťahu, pán Sulík.
My ale čakáme, či tento prenikavý atómový vynález osvedčí aj nejaká iná vláda za plotom. Inak nasrat...
Preto robíš z domu?
Ak si si nevšimol, tlačovka Smeru bola z parlamentu. Nezúčastnili sa rokovania.
Čo je to za politika, čo sa nevie ani jasne vyjadriť. Kto a prečo ho má potom brať vážne?
Ozaj a Matovič už videl, ako to Suľo myslel:)))))))?
Je to pekná prdel...
Hlavný dezolát položil v zázname otázku ako majster dezolát, Riško v tranze zachytil len poslednú časť, tak súhlasil.
Všetkým sa ospravedlnil za nedorozumenie.
Na :1 zas Riško v správach stojí za svojim - súhlas s testovaním najviac postihnutých okresov. Súhlasia aj žaludi.
Toto nevymyslíš:)))
Tí čo nemôžu inak, pôjdu z donútenia. Žiadne referendum... palica nevystrelí:(((
Odporúčame