... ešte je tu Polícia a cesta do práce :(((
... ešte je tu Polícia a cesta do práce :(((
Aj výrazové.
Keby sa aspoň zháčila, zvýšila hlas, zmenila tempo, zvraštila čelo pri hodnotení výčinov nášho dezoláta... ale nie , pekná básnička:(((
... nie síce Naď, ale nech sa páči...
https://www.ta3.com/clanok/1200813/richard-s…
... v upútavke na Tému dňa v Hlavných správach TA3 v ten istý deň o 19:59 ešte presnejšie a doslovnejšie. PREVZIAŤ KONTROLU NAD SÁMOSPRÁVOU...
... nevedomosť neospravedlňuje...
Čo my vidíme vo vláde, sa radšej nepýtajte.
Dík, je to ale len blog a nič moc nevypovedá.
Počkajme si na nejaké ofic. prieskumy.
Pozri, ja robím v supermarkete, a dám za to krk, že už takmer rok som určite pozitívny a vysoko nákazlivý:)))
... dúfajme že to nie je len alibizmus.
... nielen, ešte to aj vynáša.
Je to podliak.
Ja som ho chcel zastaviť už v prvom kole, len sa vás veľa nepridalo. Preto si užite aj januárové špajchlovanie, prajem vám to a zaslúžite si to...
... samozrejme nemyslím osobne, recipienti vedia o koho ide.
Vidíš, on aj vyzerá, že myslí... a nakoniec to zavalí hovadinou:)))
To dúfam.
Akurát ma to bolí a uráža, ako stupídne klamú. Čo si myslia, že všetci sme olano voliči?
+++
Tak, tak. Ja som ochotný aj prácu nechať ak zas bude testovanie "dobrovoľné". Však pandémia prejde a príde nový boom na pracovné ponuky.
... a klamú dosť stupídne, ešte aj mapku k tomu priložia, aby sa prezradili tupci... V RK aj v TN je totižto všetko potrebné na to, aby sa nemusel robiť papier z BB. A nesedí im ani dátum. To je jedna katastrofa. Ako toto môže sedieť ma zadkoch neodstúpené?
Tak potom im tam nikto nemusí prísť. Takto to dezolát určite nepovolí.
Ja len dúfam, že tam pridajú aj tie deti nad 11 rokov. Sedíme tu totiž ako vyplašení, zastrašení, ovládaní malí ľudkovia. Treba nas rať matky, tie mu to už konečne vysvetlia.
Odporúčame