Spravila si druhý krát čiarku.
Čo keby si láskavo si prestal brať jeho meno do svojej neokrôchanej papule?
Dovolím si oponovať.
Ide na to dobre.
Čo myslíš, prečo som nestál na protestoch? Lebo pod zelenou vlajkou protestovať jednoducho nebudem!
Asi preto to chce buď apoliticky alebo multipoliticky. Taký generálny štrajk by to spravil...
To presne sedí na vládnych politikov.
A možno už nie. Bohvieaké povzbudzovacie čajíky mu museli variť a keď nepomohli... vypenil.
Oni nebudú mať dôchodok pár sto európskych forintov.
Nie, títo ľudia, čo predstavujú väčšinu pri stláčaní gombíkov, nezastupujú záujmy bežných ľudí. Takí obyčajní...
A? Socky z olano, čo sú tam chvíľu a na chvíľu si ešte nestihli za poslanecké platy našetriť na domy, chalupy, autá, šperky... nieto ešte na dovolenku:))))
Súdruh stačí sľúbiť to má určite premyslené až do konca.
Ako sa dá nazvať vláda, čo robí len svinstvá na ľuďoch? A žije z toho a z nenávisti, čo tu panáčik rozosieva už nejakú dekádu? Tak mi to príde, že čím nám spravíte horšie, tým z toho máte väčšiu radosť a ste väčší kingovia.
A ak sa mýlim, neviem, ale potom ste totálne vypatlaní a neschopní:(((
Takých tu chodí viac.
Ostatní nevedia písať:(((
LOL, aby dnes a už navždy nebola cez deň tma:)))
... ale sviňa zostala a špiní ďalej, čo? A ešte aj žrať pýta a nesplatia to ani naše vnúčatá. Božské.
Hardcore pravidlá:)))
Sadlo a Maslo, lepšie ako nejaký teplý DJ naživo :)))
bwahahaha, aj tebe krásneho Silvestra. Môžme sa po všetkom stretnúť v Lomnickom sedle, krásavček:)))
To snáď nevadí, všetko je overiteľné!
Haló, novinári, haló, investigatívci!!!
Celovečerný silvestrovský program a sú z neho tri výstupy:
- nepôjdu vleky
- neubytujú vás od zajtra ako nového
- zavreté kostoly
To nevymyslíte, to je Matovičová vláda. Dva dni ju upozorňovali experti... A roztrasený primáš ako bonus:(((
Odporúčame