odveci, ako vždy :)))
Nás na oplátku nezaujíma, čo na to hovorí tvoj starý.
Ja verím, že sa tak deje, ak sa to ešte neudialo.
Nech im ale nezabudnú zaistiť bezpečnosť!
Bwahahaha. Trubka.
1) Ty nemáš s čím súhlasiť.
2) Tuším sa už spomínalo, že obvinenie a vyšetrovanie idú zastaviť.
To sa ale normálnemu človeku dá pochopiť:(((
... mínus ďalší?
Kto by tu v súčasnosti nechcel byť policajným prezidentom, však?
Domnienka.
A aj keby... toto je primeraný zákrok?
Zbytočná snaha, končíte... dúfam.
To by som netvrdil. Je to predsa lekár.
Vidím v tom samozrejme paradox, ak bol zrovna v službe.
... no ale ak bol privolaný...
A konečne, aj on mohol byť tým, čo to pofotil. Sú aj sklamaní svedkovia tejto chásky.
už sa pracuje na vašich nickoch a IP ečkach:)))
Treba ich začať strážiť, všetkých. Aby nepoutekali.
Najlepší informačný kanál je aktuálne naďov fasbúku... nestíha mazať a človek zasne nad informáciami. .
Súdruhovia, rozpadáva sa vám to, končíte:)))
Odporúčame