Do pozornosti všetkým lekárom, vedcom, infektológom!
Podľa Valdisa a pár slniečok mal Blaha covid dvakrát a to mesiac po mesiaci!
Do pozornosti všetkým lekárom, vedcom, infektológom!
Podľa Valdisa a pár slniečok mal Blaha covid dvakrát a to mesiac po mesiaci!
Ono je to celkom jedno, kde to dostal.
To čo spravila koalícia aj s hygienikom je na paragraf aj bez dôkazu, kde ochorel p. Blaha.
To je jedno, čo plácneš, že? Platený od výkonu?
Koľko že je inkubačná doba, hovoriš 40-50 dní?
Tak by to malo byť.
Aby aj on a jeho obecenstvo rozumeli.
Ja som ho nahlásil už niekoľko krát. Svet nie je spravodlivý.
Primátor Trenčína bol prvý.
Tož to hovorí veľa, keď Hatasovi nestačí ako príklad...
Trapko Šeliga, dostaneš od matopremiéra po hlavičke ako si dostal od boroprecedu, keď si minule skackal:)))
Poslanci pozitívni na covid a v karanténe môžu ešte do práce, alebo mission completed?
... lebo ani divá ošípaná to nestíha sledovať.
Nepreceňuj ju. Podľa mňa to od niekoho dostala podhodené. Na to nemá...
... presnejšie kúpený, či vydieraný svedok.
Taký vypovedajú aj čo nevedia:)))
Policajti nemôžu kontrolovať skoro nič.
Zákaz má 19 výnimiek. Každá výnimka má niekoľko podvýnimiek... Zmätkovičoviny sa nedajú ukontrolovať.
Ževraj vírus prišiel po víkendovom relaxe z UK bez karantény.
Jasné, bodka. Ako povedal súdruh priemer, že?
No s našimi poprednými politikmi ho do chyže veru nedali.
Ty si taký jednoduchší tvorík, že miki? Zas píšeš z basy?
Súhlas, to som vravel hneď ako táto bagáž vyhrala voľby :(((
Ližpičov systém.
Doteraz ho nikto nevyužival na politické procesy.
Už cítiš ten rozdiel?
načo píšeš také zložité konštrukcie, keď chceš napísať, že ťa richter nechal robiť mesiac za 70€?
Odporúčame