Už sú vonku aj mená lekárov, čo ho ošetrovali....
Už sú vonku aj mená lekárov, čo ho ošetrovali....
TAK DÁTE NÁM DEMENTI VEDIEŤ ČO A AKO, ALEBO DENNÁ DOBA VÁM NIČ NEHOVORÍ?
STREDOBODMI POZORNOSTI AJ V NEVŠEDNÝ DEŇ? toto sme tu fakt ešte nemali a už ani nikdy nebudeme mať.
... a zrušiť dotknutým deviatku. Ale na to vláda diletantov nepríde.
... a milovníci zimných športov sa šúchajú na svahoch a udrbávajú aj s majiteľmi...
Kde si doma, nie si na návšteve.
... ja im to tiež prajem.
Máme najsamvládu ktorá sa po každom svojom zlyhaní zmôže len na " :Pokazili ste si to..."
... nepochopil som ja podstatu, alebo ty?
Aj redaktorka Pravdy môže byť ohrozená. Dúfam, že im ušatý minister pridelí ochranku!!!
Aj by so súhlasil, ak by tam GP nebol pár týždňov aj s cestou.
Teraz je pod drobnohľadom, tak ho nechajme pracovať. Skôr ak bude treba, bude si musieť spraviť poriadok s prokurátormi. Tí mu totiž prešetrovali prvý incident.
Nie je predsa možné... ak sa to stalo ako sa popisuje... aby nevypovedal žiadny zdravotník alebo lekár, bolo ich celkom dosť, ktorí ho museli vidieť :(((
... akurát tak star trek volopich:)))
Z lyžiarskych stredísk bude prikázaný urýchlený návrat do konca apríla 2021, predpokladám.
oni chudáci ale na to neprídu :(((
Podstatné je, že prichádza sprísnenie. Pre niekoho konečne, pre niekoho toho veľa aj tak nezmení. Doplatia na to tí disciplinovaní, nech žije kolektívna vina.
O 15:.0 k tomu zasadá matovláda.
... konzílium, komisia, odborníci... či pozri, kto hovorí III
Ešte mi napadá, že mohol byť zavretý aj na zabezpečenie jeho bezpečnosti... ale potom ma napadlo, že ochranka by mu nebola pridelená, lebo mu ju odobral ten ušatý minister ešte počas výkonu funkcie prezidenta. Takže chrániť ho vládni paláci veru NECHCELI!!!
Odporúčame