načo píšeš také zložité konštrukcie, keď chceš napísať, že ťa richter nechal robiť mesiac za 70€?
načo píšeš také zložité konštrukcie, keď chceš napísať, že ťa richter nechal robiť mesiac za 70€?
hmmm, asi liberál, lebo Mercedes je ženské meno.
Tiež ma tým odrovnal. Odstrihol som sa od informácií všetkých, čo sa tam udrbávali... Nezaslúžia si náš čas, pozornosť a dôveru.
Robíte to správne, ale bohužiaľ toto je ukážka ich schopností.
... toto, čo tu žijeme už skoro rok.
Kónečne máš raz pravdu.
SaS by mala spraviť konečne rozhodnú vec a odísť z koalície.
Vládu tentox nepovalia, akurát diktátorovi zoberú ústavnú väčšinu.
Za to, čo tu olano, zaludi a smespodina robia hádam nechcú niesť zodpovednosť?
Ak nevedia podať demisiu príslušní ministri, je na SaS, aby odišli. Ale Sulík si rieši len svoje ekonomické pí... a na očiach nosí klapky.
Nebudem viac podrazákom, nebudem viac... ale áno, svojou nečinnosťou podrážaš milióny ľudí!
... hej, ja tam mám lyžiarky, športové oblečenie, hračky pre deti... boh vie, čím to je:)))))))))
... v kolúznej väzbe.
Karmu by som neprovokoval, máš pravdu.
... krysy
Podľa mojich laických vedomostí by potrebe vyhovovali práve sérologické testy (na protilátky).
https://www.alphamedical.sk/casopis-invitro/…
... tie ag testy som myslel skôr ako matoperličku.
Nebudú sa hanbiť.
Oni si chudáci myslia, že to tak má byť.
rasista!!!
Ani nehovorte, lebo poznám jedného, čo povie, že ak chceš vakcínu, najprv negatívny AG test z Trnavy:(((
Závidí, to len ty nevidíš?
Ani to aké ste tu poniektorí ľudské obludy!
Si nerozumel Matoviča?
BODKA!
Mission completed!!!
Akých 510 000? Zbudni, to už dokazovať nebudú, lebo už netreba, BODKA!!!
Čo si ty za hovado?
Stanko 1 alias pochôdzmajster Valdis takých závistlivcov nazýva sockami!
Bude ďalšia zmena ústavy.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))
Ústavný právnici na Narkóze tvrdia, že politik nemôže zablokovať svoj profil pre občana.
*íčo hovorí, že primitívy mu tam nebudú písať. My nechceme zas primitíva premiéra.
Ale ústavnú väčšinu má on...
Vladimír K undrat... podľa zvukov, čo vydáva. Nedzeru som musel dať, lebo systém vyhodnotil, že je to nádavka.
Odporúčame