Ja som ho stretol naživo a veru nevyzeral tak...
Ja som ho stretol naživo a veru nevyzeral tak...
Nevadí. Ako prídu, tak aj budú vyhodení. Špinavá sekta.
Fšak to dávali včera v Téme dňa.
Príde vojak k starostovi, povedia si si ahoj moj ahoj moj a všetko zbúchajú za 10 min. Máme profesionálnu armádu:)))) Stále majú čas.
Presne, múdry padne za profit druhého:)))
A nemá sa dezinfikovať aspoň rukavice po každom odbere?
Bola nadmieru umiernená a naklonená celej idey maťotestovania.
Prepáč, neviem aký talizman - priepustku si v tejto krepej, podlej a predraženej hre vymysleli a predpokladám, že je to predmetom štátneho tajomstva minimálne ešte na týždeň :((( Ale niečo to bude, ver mi.
No ak dostaneš v obálke okrem negativneho výsledku napr. aj zelenú kartu, tak myslím, že tú policajt môže žiadať. Opravte ma ak nie.
Žiaľ to nesedí.
Po dnešnej Téme dňa u mňa skončila Saková, asi celý Hlas.
... alebo vlastne... sedí to. Nikto rozumný...
... neísť do nemocnice s teplotou, lebo ťa nepustia. :((( Lebo zdraví teplotu nemávajú a nemocnice predsa nie sú pre chorých.
Vidíš... a huj povie mal si na výber. Také demokratické. Ale trošku pravdu má. Mal si na výber.
... nad 65 rokov neodporúčajú prísť na testovanie.
Nie. Na zaklade výsledkov nás zavre všetkých.
Tak sa nám f telke vyhrážajú a hranice sú stále otvorené a... nič žiadne extra opatrenia zavedené.
Hanbite sa, kšeftári!
Za porušenie nezmyselných nariadení asi nie, spravia z toho disciplinárny vyhadzov.
Ja by som do toho kancelárku neťahal. Tá musela tiež čumeť, čo to ten... mele.
... a to ešte čakám, že na nás pritlačí cez zamestnávateľov. Nemáš test... nepracuješ.
Poprosím prispevok po prečítaní zmazať... z objektívnych dôvodov:)))
Odporúčame