... hmmm, takže teraz SaS? Nevadí, Sulík bude ďalej rásť na tvoj úkor. Aj Dankova SNS ťa preskočí, neboj!
... hmmm, takže teraz SaS? Nevadí, Sulík bude ďalej rásť na tvoj úkor. Aj Dankova SNS ťa preskočí, neboj!
Presne. A platia to z našich spoločných. Teda ževraj platia. Skupinám ľudí, ktorých si sami vybrali. Nech idú do p...
Zdravotníci boli už dávno odfajknutí a stále nic nedostali.
Super strana to olano, keď majú toľko diplomatov!
Počkaj keď nás úspešne prevedie coronakrízou... aj old shatterhanda si zahrať dostane ponuku!!!
Keď ako podpredseda vlády vo vláde nemá žiadne slovo, tak to o niečom svedčí. Buď je nula, v menšine, alebo je Matovič naozaj diktátor.
Novinárčina nemá chybu.
"... 461-dňové čakanie na vítazstvo..."
Pochybujem, že Peťo čakal na víťazstvo aj v dňoch keď nejazdil! :)))
Peťo, ideš!
Narážal som na toto hnutie, koalíciu, či aký mačkopes to je...+SMK
https://sk.m.wikipedia.org/wiki/OBY%C4%8CAJN…(O%C4%BDANO),_NOVA,_Kres%C5%A5ansk%C3%A1_%C3%BAnia _(K%C3%9A),_ZMENA_ZDOLA
Nech sa pozrie na Peťa, ako sa to robí.
To je presne čo aj mňa napadlo. Nemyslím, že by im nešli peniažky z fondov, či boli inak postavení bokom.
Dôvod strtnutia a plačovky bolo podľa mňa toto: „Očakával by som od nového zoskupenia, ktoré sa vytvorí, aby sa jednoznačne vyjadrilo, či v budúcnosti chce akýmkoľvek spôsobom spolupracovať so stranami, ktoré Slovensko doslova vydali do rúk mafie,“ vyhlásil Matovič odkazujúc na strany Smer a Hlas. Trápne, asi budú ďalšia skratka v názve matokoalície.
... to je zlý pokus.
Presne tak, treba odsúdiť Sulika aj Matoviča.
A prečo v tom čase nemôžu nakupovať aj inak zdravotne rizikoví-ohrození ľudia, kľudne aj mladší?
... a prečo nie aj invalidi, dyk... jáj, to viem...
... ďalšia ktorej sa tam nedá nič napísať... kto vie prečo?
Definuj kontroly na hraniciach...
Myslíš takmer zrušiť kontrolu pri verejnom obstarávaní... nechať to na starostov...? Perlíš, chlape.
... ty koki, reformná vláda? Bwahahaha...
Súhlasím, ale prísnejšie kontroly na hraniciach... niečo také neexistuje. Musel by sa na hraniciach zmeniť komplet režim a pravidlá. Komplet na všetkých vstupných bodoch. Čiže zavrieť alebo nejaký režim s nejakými pravidlami ak... tak. Niečo také ako otázka policajta - máte koronu?... nie, vypili sme... neobstojí.
Čiže áno, leto oddžubali...
... asi za nedeľné príplatky:))))
Odporúčame