To trvá už pekne dlho.
Dá sa ešte prispievať a pýtať na fasbúku olajno.
To trvá už pekne dlho.
Dá sa ešte prispievať a pýtať na fasbúku olajno.
Veď sa aj pýtame. Myslíš, že on nám má skladať účty a odpovedať? Premiér hej, ale Matovič?
A ja chcem anketu, či by si oligarchovia nemali nájsť dôstojnejšieho predsedu vlády.
Trefné, len čo ak sá zlodej hrá na idiota? Včera som bol zdesený, keď som videl Hegera v "akcii". Toto sa nedá nájsť ani keď sa človek veľmi snaží... Toto je skutočné panoptikum. Sme ešte hlbšie... ako sme si mysleli. Takže ak zvýši DPH, tak tovary nezdrazejú a ak zvýši dane, mzdy neklesnú... v priamom prenose... Skontrolujte mu niekto diplom aj hlavu, prosím.
Perfektne načasované vyhlásenie. Koľkí študenti už sú na ceste na internáty?
... o príspevok nad svojím môžeš vidieť rozdiel.
Dobre, pravdivo. Tieto riadiky sú už recyklovateľné, aj bio aj "na zjedenie", a to doslova, takže WTF?
Myslíte, že mi zdarma vydajú nový OP, ak si tam chcem dať dopísať covid? (nepýtam sa woodoo debilov:))))
Môj otec tu už s nami žiaľ nie je, nevadí . Dostal si, čo si si zaslúžil. Ak máš z toho odmenu... ok... ak nie, si debil. Na tvojom mieste by som sa bál zaspať... ak si predseda bude chceť pichnúť do woodoo bábiky... :)))
Len si vyčkaj, kto si čo nakoniec zaslúži :))))
No vidíš, debil, vieš a neodsúdiš priemera za nečinnosť:)))
... čo po tom, že nie odborne. Nevadí!!! Matovíč je ich premiér!!!
Nie je pravda. Je to práve Matovič čo má asi vyhradené právo oznamovať denne vysledky testovania. Vraj nechce byť poslom zlých správ, ale opak je pravdou... zíde z postele, zíde z mysle. Takže to moší bíc...
A za druhé... skús s tou tvojou elementárnou hygienou na držke pracovať fyzicky 8 hodín denne nepretržite počas 8 mesiacov...a daj potom prosím vedieť... Ja pracujem, už nevládzem, ukáž, prosím, ako sa to robí.
Odporúčame