Hmmm, u mňa bude tá škoda aj v tisícoch. Potrebujem v novembri spraviť 3 cesty cez 3 okresy, aby som si uložil živé rastliny do bezpečia pred zimou.
Dajme tomu, že cuknem a dám sa testovať.
A potom ten mysliteľ, ten náš milovaný záchranca na základe množstva pozitívnych testov aj tak všetko zavrie?
Neverím im ani slovo a môžu si za to sami.


