... kolégium lekárov?
Toľko vojakov a policajtov nemáš, aby si nás nasilu otestoval!!!
... tam ale vojenských lekárov nespomínajú, takže? :)))
Aj vojsko má lekárov len koľko treba. To vieš, mierové počty :)))
Prečo, veď on bol perfektný a je so sebou nadmieru spokojný, akurát my sme stále nespokojný a nič sa nám nepáči :)))...
Hej, však navýšil rozpočet o niekoľko mld:)))
Sám som zvedavý, ako toto všetko skončí :)))
Hahahá... a pozrite sa, čo píše Nový Čas... Viete viac o tomto šťastlivcovi? Napíšte nám na [email protected]
https://www.cas.sk/clanok/1039344/neuveritel…
Hahahá... wanted dead or alive?
Ešte je tu podozrenie, že na foto je nafukovacia Angela.
... naživo a drístal domŕtva.
V hnonline píšu aj iné...
https://slovensko.hnonline.sk/2231016-matovi…
Nezávidím vám tu prácu...
Hej, novinári, ja si viem lepšie vybrať, koho čakať na letisku :))))
Nevadí, sme krajina, kde sa ľudia neboja zomierať. A radšej doma:)))
Vieš si predstaviť ako by Matovič ziapal, ak... by žiadna epidémia nebola, po prevzatí moci by našiel v skladoch milióny nepotrebných rúšok, masiek, ochranných rukavíc a skafandrov? Však by, chudák, okoktavel a ľudia tvojho razenia s ním:)))
S Orbánom a s SMK mu stačilo igen, tak čo?
Nevadí, *íčo, stále sa to dá vyšperkovať. Nabudúce za Live? Oh no... doplň shit, aby bolo cítiť nejaký progres.
Seriózne... som znechutený a zhrozený.
Žiadny.
Akurát sa ukázalo, že aj vlekár je narcis!
Len aby sme nezistili príliš neskoro, čo sa deje za touto hmlou...
... hej ale tí mali skončiť na okresných úradoch, či? :)))
Odporúčame