Aj takto sa to dá... starosta Talianskeho mesta zakázal nisuť rúška...
Aj takto sa to dá... starosta Talianskeho mesta zakázal nisuť rúška...
A nehovoril súdruh priemer, že hrdina je Kyselica, whoops?
:))) to len keď má svoje dni:)))
Hohó, nie nie, ten sa z toho vyzul a nasadil miništranta. On je totiž víťazný tip:)))
Áno, možno to nie je ani základné minimum.
A možno niečo viac podniká a neinformuje. Uvidíme.
Aaaah, tak asi všetci okrem bonovox-a... pardon
https://www.pravda.sk/vyhladavanie/?q=bonovo…
... okrem toho za roky obhospodaroval nicky ako napr:
monetarnysystem
VlastnouHlavou
Plukovnikj anRichter
Volimvsetkookremsmeru
Stratenageneraci a
Platenydiskuter
Augiasovchliev
Eujepodvodzapa dnejeuropy
Dokonalyclovek
Iluminat a iné....
Stačí dať do gúglu pravda debata pracu za 60e... nešťastný človek, nereagovať:(
Jak slabá reakcia zdravotníkov?
Však boli aspoň 3x skontrolovať, či ešte žije :(((
Povedz tomu, čo si za 6 mesiacov u tajných privyrobil 300€ k vysluhovému dôchodku... ten a takí ako on dostávajú peniaze, čo ti tak chýbajú a neotravuj tu slušných ľudí, prosím.
Čo myslíte, videlo to už dosť ľudí, aby sa veci pohli správnym smerom? Ten chlap bojoval tak 30-40 minút o holý život. Všetci zúčastnení by mali dostať rovnakú šancu. Toto je ten západný vzor demokracie? ... nuž asi áno.
Hmmm, ona rieši iné veci teraz:(((
To je reinkarnovaný bonovox podľa peria...
Hranice mali byť už dávno zatvorené okrem zásobovania a prepravy tovarov.
Na dve veci je naším kukulíkom pandemický plán, keď im chýba predvídavosť a sú stále krok pozadu. Samozrejme nie Smatanova predvídavosť.
Na toto sa viažu ďalšie opatrenia, ktoré nás všetkých omnoho viac obmedzujú.
Teda buď zavrime hranice, alebo prehlásme, že celý covid je debilina a zrušme úplne všetky reštrikcie. Nič medzi neexistuje.
... toto je extrémizmus! Tu dolu v odkaze!
https://slovensko.hnonline.sk/2201741-do-par…
... postaranie sa o exšéfov tímu Gorila... neskutočné... haló, tento cirkus platíme my!!!
Hmmm a všetci aktéri museli vedieť o kamere v "ich" cele. Sú tí ľudia normálni... alebo vyvstáva otázka, či to nebola bežná prax tej grupy. Ešte aj zdravoťáčka pri resistutácii sa smiala a rozhadzovala ruky k nebesám. Toto je iná kasta...čo boli všetci sfetovaní? Potrestať a poriadne, na výstrahu.
... no a zachytil som na tatrojke (11:07) informáciu, že nikto kto musel byť pripojený na ventiláciu neprežil :(((
... k otázke... príde mi to ako prísne monitorovaná a trackovaná chrípka. Prečo? To sa snáď dozvieme.
Odporúčame