... podľa jeho vyjadrení ho k tomu kľudne môže priviesť vlastné svedomie. Má toho dosť už po 4 mesiacoch.
... podľa jeho vyjadrení ho k tomu kľudne môže priviesť vlastné svedomie. Má toho dosť už po 4 mesiacoch.
Najhoršie že tí chmuľkovia majú podaktorí dosť odsedené v parlamente a zostali nepoškvrnení vedomosťami, kapacity!
Milovníkovi ankiet by sa referendum mohlo pozdávať. Krásavci majú ústavnú väčšinu, takže môžu zmeniť aj zákon o referende. To by ale najskôr museli chcieť robiť pre ľudí ako sľubovali.
Zaujímavejšia je tá druhá časť článku. O tom ako Kyselica po výpovedi P.F. nič nezaznamenal do spisu Gorila... o tom si len môžme myslieť svoje.
Bohatstvo, však to mal naplánované v rodinnom rozpočte v kategórii príjmy!!!
Pôjdem do dôchodku, mám rentu a možno aj inak zarobené... odskočím si na pár mesiacov k tajným, však to bude tajné a privyoibím si tri stofky k dôchodku... a ak nebudem politikom zostanem...
Lenže oklamaní chceli aby bol politikom:)))
Teraz mu nemôžme spraviť škrt cez rodinný rozpočet :)))
Inak hnusní kariéristi. Chorý systém. Už návšteva z Fínskeho parlamentu sa čudovala odmeňovaniu v NR SR. Severania majú poslanecký plat 1,5 násobok priemernej mzdy ak si dobre pamätám ... a teda pracovať pre ľudí musí byť ich prioritou. Pozrite na tie naše kapacity... Toto nemá zmysel, idem off... lepšie tráviť čas.
A vieš si predstaviť ako musí mať gambu naopak?
Výborne pani prezidentka.
A vie ten povedať jednu zrozumiteľnú a zmysluplnú vetu vôbec?
Alebo ho musia zbaviť mlčanlivosti, aby sme zistili, že nie?
Toto je blamáž, jeho osobná, Matovičova, koaličná, vládnej väčšiny. Deviácia normálnosti... Nejak sa začínajú všetci k sebe hodiť.
Mimochodom... niečo sa tu deje. Uniklo mi meno, email a heslo, ktoré používam LEN TU v Pravde... prišli mi nejaké výhražky... radosť tu žiť.
... hej a keď niečo hovoríš, zahriaknu ťa aby si nehovoril o politike... poznám:(((
už tu som mu neveril... kuknem na cloveka a vidím.
... tu to začína vychádzať na povrch...
A ty si kto, smiešny človiečik?
To ale nevadí. Preverujú sa aj rôzne iné veci (aj majetkové + ti prelustrujú celú rodinu, v tom je pozitívum) a... kope za toho správneho, tak čo.
Nevadí, jeho položia vlastné choré statusy.
LOL, prvý krát s ním súhlasím. Dvakrát, lebo aj posledný...
Aspoň vidíš, že publikuje analýzy a nie postoje ako iní...
Neviem, pozrite si aktuálne obrázky z Tatier, Jánošíkových dier, vodných parkov a kúpalísk aké sú preplnené... hlava na hlave.
Včera že sa potúlame v Banskej Štiavnici... des... ani sme nezaparkovali, ľudia chodili ako zombie pol metra od seba... ešte že bolo po ruke Počúvadlo. Nepamätám si takúto situáciu. Celá infraštruktúra kapacitne v čudu...
Z toho vyplýva, že to za chvíľu vypukne...
... no normálne rozkazom ministra školstva ako aj p. Dankovi Nagy zobral kapitána - No1 priority mission :)))))
Odporúčame