Ťa tak veľmi škrie, že teba sa nikto na nič nepýta aby to mohol zverejniť?
Ťa tak veľmi škrie, že teba sa nikto na nič nepýta aby to mohol zverejniť?
Neodvolali už Kollára a miništranta. V tejto disciplíne Matovičova vláda vedie 3:1.Boh vie v koľkej tretine:))) Tri krát väčší mrzáci zatiaľ:)))
Nemá... hovorí sa nemá všetkých pokope.
... sprostosť je ich náboženstvom:(((
Presne. Nie je náhodou zakázané používať mobil v rokovacej sále?
https://hnonline.sk/galeria/5544-najzasadnej…
Podlý ignorant tu exceluje a myslí si, že vládne :))))
Sám sa priznal, neprišlo? Načo sa zapájaš do spamovania, keď nič nevieš?
Na jeho mieste by som sa bil o post premiéra zo všetkých síl. Tak dobre to má rozohrané s novinármi, že tí ho tak či onak dostanú. A my chceme vedieť čo najviac a vidieť pád na hubu z poriadnej výšky! Za všetko čo si pre nás spravil, súdruh priemer.
„Dnes som si dohadoval program na piatok (24. 7.) a dohodol som si ho tak, že idem tam, či budem predseda vlády či asistent danej osoby. Som vyrovnaný s jedným i druhým,“ skonštatoval premiér.
A nepovedal včera luhár, že ak ho odvolajú, odíde z politiky? Luhár!
Hezky. Šuldovia začínajú dostávať od novinárov konečne čo im patrí!
Ani politik, teda vo význame zástupca ľudu. Je to len luhárska onuca a nesvojprávny prispievateľ na sociálne siete.
Prepáč, súdruh priemer sa neostýchali povedať ako tú prácu robil, ako napísal tri A 4 ky textu a vyznačil v knihách čo treba prepísať...
Takže to čo píšeš a čo hovorí dekan vyznieva ako by ste práve teraz spadli z oblakov.
Jednoducho to nie je ich kôň nič viac a nič menej.
... a možno sa mýlim a Enko je proste garantom čistoty, poctivosti a transparentnosti, lol:)))
Nko teda nemusím, ale aha ako si s *íčom "rozumejú".
Toto treba dokázať, pán Fico. Toto je tvrdenie a rétorika na úrovni Matoviča. A len on je v tom majstrom.
... aj takéto kolujú...vraj stihol zmazať...
Taký človek by nemal robiť ani vrátnika v štátnej správe, nieto ešte brať plat premiéra či poslanca.
Ale jeho voličská základňa to vidí inak.
Neviem ako vysoko je Partizánske na Nitre... ale hovorili o Prievidzsku a utlmení baníctva:)))
Odporúčame