Neboj, po všetkých sa hádam časom pôjde.
To bola najväčšia chyba Smeru, že nechala beztrestne chodiť modré prasce. Teraz sa im to vypomstilo. A hnusne. Mafia je už všade a morálka a poctivosť zomreli...
Neboj, po všetkých sa hádam časom pôjde.
To bola najväčšia chyba Smeru, že nechala beztrestne chodiť modré prasce. Teraz sa im to vypomstilo. A hnusne. Mafia je už všade a morálka a poctivosť zomreli...
Pekné okuenko mu spravili na tatrojke v hlavných správach :))))
Nevieme... mieri späť do parlamentu?
Takto sa znemožniť pán Kyselica. To muselo stáť za to...
Terazky len budeme kukať, na koho výplatnej listine zostanete. Dúfam, že nie prisatý na štátnom ehm... prsníku. To už hádam stačilo.
... jo, ja sa tomu smejem. To nech si hľadajú mentálne seberovných a tým môžu takto vládnuť.
... slovom o 300 € zvýšená mesačná renta za 6 mesiacov u tajných. Dôchodcovia, zoberte na nich klobúky...
Podľa mňa ho uniesli a všetko čo robil, robil pod nátlakom:))))))
Musíš sa na to pozrieť aj z druhej strany. Šeliga je vlastne vo volebnej kampani... teda tej svojej malej... bude ašpirovať na funkciu oberžaluďa. Takže musí byť na očiach, aj keď uznávam, mnohox má aj pravdu.
Dlhšie už mám pocit, že dával pozor aby Gorila ostala v stave ako je. A je tam kde je podľa mňa kvôli tomu aj dnes.
Hí, dvojitá agentka? :)))
To mi ešte pripomína tie hnusné slová z jeho úst o papalášizme pri otváraní istého "luxusného" vládneho zariadenia pre karanténu.
Toto je iný level papalášizmu. To sú tí nenahraditeľní, keď sa takto o nich štát stará? Mi to príde, že plnia úlohy ešte niekde z vyššia... Otvorte si už oči, ľudkovia.
Tak slušne povedané... po erte sa slušňáci, pozhŕňajte a zadrhnite sa:)))
"V tajnej službe MO SR mal pôsobiť od októbra 2019 do 19. marca 2020."
... v správach na tatrojke (18:33) som zachytil, že si touto neuveriteľnou kariérou u tajných prilepšil na výsluhovom dôchodku o asi len nejakých smiešnych nezaujímavých 300€. Kde ste teraz dôchodcovia, páči sa vám to? Za 6 mesiacov!!!
Už to máš aj pod tým článkom v Pravde. Kandidoval z tajných služieb, okrem iného. Ale tu je možné všetko :(((
Tiež tú jeho vyšetrovateľskú misiu vidím podobne. A teraz to pokračuje, dokonca je tam kde má byť, má plnú dôveru => sme pekne v pr...
Bwahahaha
Matovičiatka, ide karta. Toooóľko nezávadných a kvalitných ľudí :))))
Niečo ako studená gulička bb pudingu čo som dostal naposledy ako balkánsku zmrzlinu, brrrŕ...
Vyštrngali sme si.
... pozri čo stojí ovocie a zelenina.
V minule som išiel v Tescu do kolien... papierová darčeková taška za 3,50 :)))))
Len nech si to ľudia platia.
Aha, takže ako vieme takmer všetko bolo importované. Normálne je to sem vláčiť... myslel som si:)))
Mimochodom... nie že by som sa tej vecičky nejako veľmi obával, ale už mi pekne lezú na nervy tieto obmedzenia a prirodzene magori čo to vozia.
Keď sa ti nepáči, necestuj. Nájdi si inú prácu. Ja a mnoho iných tu pracujeme nepretržite covid necovid a kvôli magorom stále s flastrom cez držku.
... sorry toto je ten hot dog. Hlboká myšlienka.
Odporúčame