vláda SR,ako aj NR SR nemože uznať samostatný Krym,lebo neuznalo dodnes ani Kosovo.
Ak by vláda SR a NR SR uznali Krym,ako samostatný štát,museli by uznať aj Kosovo,a bol by tu precedens- čo ak by maďari na južnom Slovensku v referende vyhlásili pripojenie k Maďarsku ??
To je podstata celého problému -toho,prečo vláda SR a návazne aj NR SR neuznávajú Krymské referendum a samostatnosť Krymskej republiky -
Je totiž v záujme SR,aby podobné referendá nemali "medzinárodnú" platnosť
Na druhej strane,veľmoci si robia čo chcú -- USA "vytvorili" Kosovo a Rusi "vytvorili" Krym

