Nakoniec politici USA a EÚ dosiahnú,čo chceli - Ukrajina sa nakoniec asi predsa len rozdelí..
Tak,ako za "demokratickej pomoci " USA bola rozdelená vojnou Kórea,ako bola rozdelená a rozbitá Juhoslávia,tak sa nakoniec politikom USA a EÚ podarí rozbiť a rozdeliť Ukrajinu
Europskym politikom nejde a ani nikdy nešlo o "upokojenie" situácie v Kyjeve,na Ukrajine -- potrebovali izolovať vojenské a policajné sily vládnej strany,aby potom mohli nastúpiť nacionalisti..Pretože teraz to všetko zvali na nich - v zmysle: My sme pomohli dosiahnúť prímerie,Janukovič aj naň pristúpil,ale.. nemožeme za to,že nacionalisti nedodržali dohodu....To,čo sa dialo a deje na Ukrajine, Kyjeve se jedno veĺké svin stvo v réžii EÚ a USA
Hanbím sa za počínanie politikov EÚ a jej predstaviteľov v kauze Ukrajina

