Ešte nedávno sme aj my,slováci záchranu čakali od Západu a dočkali sme sa opaku,biedy,chudoby a závislosti na nemecku,francii,aďaľších západných krajinách
To,čo sa u nás deje od r.1993,je vlastne neokolonializmus.Okrádajú nás a zdierajú čoraz surovejšie a bezočivejšie.
Kolonizácia prebiehala a prebieha v duchu najlepších anglosaských tradícií –skorumpovala sa a stavala pod totálnu kontrolu "elita vlády a boháči" našej krajiny.Rovnako ako to robili v minulosti v Indii alebo Afrike.
S nami naložilo presne tak ako s krajinami tretieho sveta :-vodcom sa podhodili pestré handry a sud rumu – vodcovia poslúchajú kolonizátorov, národ poslúcha vodcov.
Opäť zdôrazním: hlavným, jednoduchým a efektívnym nástrojom toho, čo sa u nás deje – je pod kontrolu postavená,riadená,skorumpovaná elita nášho štátu
Brusel,eurobyrokrati,Bilderberský a Rímsky klub,svetová finančná oligarchia, zahraniční kapitalisti sú tí novodobí kolonizátori,ktorí nás zneužívajú
A to isté chcú urobiť aj s Ukrajinou.


