Aktivisti nepôjdu na galakoncert aj pre nuncia
Židia a kresťania sa "neznášajú" ako matka s dcérou či otec so synom v jednej rodine
lebo čo iné je kresťanstvo,ako "vylepšené" "poľudštené" židovské náboženstvo
Kresťanstvo vzniklo zo židovského náboženstva,Kristus bol židom,jeho matka Mária bola židovkou,manžel Márie Jozef bol žid, a keď veríme,že Ježiš je Boží syn,tak jeho otcom je židovský Boh - Jehova..
Takže nech sa na to dívam z ľava,či z prava,stále je kresťanstvo "odnožou" židovského náboženstva
konieckoncov,prvá časť Kresťanskej Biblie je - Starý Zýkon,ktorý je históriou židov,je ságou ich cesty až do "zasľúbenej" Zeme.
Nesváry nie sú medzi veriacimi,ale medzi duchovnými kresťanskej cirkvi a židovskej cirkvi
Židia neuznávajú Ježiša ako božieho syna,mesiáša,ale len ako človeka,zatiaľ čo kresťanskí duchovní vytýkajú židom,že dali ukrižovať Ježiša,božieho syna.
Pravda je však taká,že ak kresťania naozaj veria v slovo Božie -Bibliu,tak aj ukrižovanie Ježiša sa stalo z božej vole
A kto to popiera,popiera Bibliu