to,že dúhové pochody sú "manipulované" hovoria aj niektorí slovenskí homosexuáli
napr. čo v r. 2010 povedali slovenskí gayovia ?
Herec Marcel Nemec:
Nezúčastnil som sa na pochode, pretože nie som cvičená opica ani výstavný exponát. Nemusím ísť do ulíc a prezentovať to, na čo mám ako človek právo. Žijem s priateľom v jednej domácnosti, žijeme úplne normálne, sme zdraví. Pokiaľ nemáme chrípku
Módny návrhár Fero Mikloško:Je mi ľúto, že ľudia, ktorí sú proti, majú vo svojich kruhoch toľko gayov a lesieb a na verejnosti sa budú dušovať, ako nás nenávidia. Dokonca v stranách sú deti politikov gayovia a tvária sa, že nás treba vyhubiť a opľúvať. Sú to obyčajní chudáci!
Homosexuál Viktor Horján: Dúhový pochod bol výsmechom roka!
http://www.cas.sk/clanok/166058/homosexual-v…
Sami si urobme o tom svoj názor- a potom,prečo sa tolko vraví o homosexualite


