Poslankyňa OĽaNO Helena Mezenská sa doteraaz nenaučila počítať
ak by to vedelat,ak nepovie taký vtip a to
„Na základe toho, čo sa spustilo ohľadom vývoja situácie v SPP, ako aj na základe protekcionistickej a lobistickej finančnej podpory pre U.S.Steel,mňa tento stav pobúril natoľko,že som pripravená spustiť iniciatívu za odvolanie nielen ministra hospodárstva,ale aj premiéra a celej vlády,“
Veď SMER má vačšinu v Parlamente,a teda bez posancov SMERu k vysloveniu nedovery nedojde ALE,CHCE SA ZVIDITELNIŤ ako celá opozícia
a čo sa týka U.S.Steelu,veď to bola opoícia,ktorá vyyčítala Ficovi,že v čase,kedy chcel US Steel "odíst" zo slovenska ,nič nerobí,
a keď urobí vetko pre to,aby U.S.Steel ostal na slovensku,zase je zle,lebo dostali finančnú podporu
Ale veď od čias sprivatiovania VSŽ firou U.S.Steel,táto firma dostávala stálle poddporu-najprv daňové prázdniny,potom úľavy rozneho typu.
A to isté platí o SPP
takže na čo a na koho a chce sťažovať Helena Mezenská ?


