V parlamente sa opäť strhla fyzická potýčka
vyhlásenie poslanca za SDKÚ DS že "Fico si nezaslúži odvolanie,lebo sa nikdy nemal stať premierom"
jasne hovorí o tom,že na tejto schodzi NR SR vobec nejde o SPP a o odvolanie Fica,ako predsedu vlády,
išlo a ide o to,aby sa cez média pokúsili naštrbiť doveru mnohých ,najma mladých občanov v túto vládu
Opozícia túto frašku zohrala na podnet D.Lipšica,ktorý má sám maslo na hlave.
Vedeli dopredu,že sa im nepodarí Fica odvolať,vd nemajú dostatok hlasov na to,tak zvolili systém urážok a pranierovania.
Keby nejaký Matovič vystavil figúru mojho syna s dehonestujúcim nápisom,aj ja by som sa pobil...poslanci Smeru chceli odstrániť figurínu a Viskupič tomu bránil...koniec koncov,opozícia počítala s niečím podobným, a zdá sa,že vedome vyprovokovali smerákov,aby ich ukázali ako "bitkárov"
kto im asi dáva takéto rozumy ??