lekári sa sťažujú, že zarábajú málo, vojaci, policajti,učitelia sa sťažujú, že zarábajú málo, ale kto sa pozerá na to, že väčšina pracujúcich občanov v stavebníctve, službách, poľnohospodárstve, ba aj v strojníctve zarába málo???
Lekári si "vypomôžu" "všimným" od pacientov, či ich príbuzných, ale čo robotník ?? Ten kde získa ďaľšie peniaze???
Veď ani tých brigád nie je toľko, ako bolo kedysi....
Takže, kedy sa začnú zamestnanci vo firmách a obchodoch, či reštikách domáhať vyšších miezd ???
Odborové zväzy a odboráry zatiaľ len rozprávajú, ale ak dôjde na štrajky zamestnancov, potom čo bude ??
Pošle na nich vláda políciu a armádu ??
Vláda a koaliční poslanci riešia len svoje záujmy - My občania sme im ukradnutí...


