Obilia bude menej, lebo to tak chcú veľkofarmári, ako aj politici Západnej Európy . Pokiaľ je menej obilia, ceny sú vysoké a tak sa môžu na väčších plochách siať plodiny pre výrobu biopalív
pšenica, jačmeň, raž, kukurica na výrobu potravín sa pestuje na menších plochách, ale cena je vysoká - tú im zaplatíme my - občania...veľkofarmári , politici,neprídu skrátka , zisky majú, a o obyčajných ľudí sa nestarajú... zarobia na vysokých cenách pšenice, potravín a ešte si zarobia za pestovanie produktov na biopalivá... veď EÚ to podporuje....
a tak majú zárobky na dvoch stranách... zisky im rastú a občania to trpia a platia...


