Slovenská vláda,ktorá sa zubami nechtami drží pri moci, ktorá využíva všetky zákonné aj nezákonné prostriedky na to,aby sa udržala pri moci, vláda,ktorá nevie vyriešiť ani domáce problémy,vyzýva Kaddáfiho aby sa vzdal moci?
Veď je to totálny nezmysel !
Ale čo sa iné dá očakávať od Mikiho, Ivetky a ich vlády
U nás už tiež nastal čas, aby medzinárodné spoločenstvo pomohlo "slovenskému" obyvateľstvu začať viesť v krajine politický dialóg
Aby všetci tí, ktorí cítia zodpovednosť a chcú hovoriť do správy našejkrajiny, mali na to príležitosť
Pretože zatiaľ o nás bez nás rozhoduje zopár politikov a ich strán,a to ešte úplne nezodpovedne !
Politici, ktorí zapredali Slovensko a aj nás, občanov
Zapredali nás v mene "demokracie" a " slobodného trhu" zahraničným ako aj domácim kapitalistom, rozpredali slovenské bohatstvo, a nás dávajú do područia podnikateľom / viď nový ZP /
Na Slovensku sa od roku 1991 nič nezmenilo - korytá zostali, len svi n e sa pri nich pravidelne vymieňajú


